"Gyvenimo šeimininko sąmonė" • Valerijus Sinelnikovas
search
  • "Gyvenimo šeimininko sąmonė" • Valerijus Sinelnikovas

"Gyvenimo šeimininko sąmonė" • Valerijus Sinelnikovas

33,94 €

Į naują rinkinį įėjo žymaus praktikuojančio psichoterapeuto, psichologo, homeopato ir visų mylimo unikalių savo paprastumu bei veiksmingumu metodikų, seminarų, savitaigos pratybų autoriaus knygos: „Pasikeitimo malda“, „Praktinis daktaro Sinelnikovo kursas“, „Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė“, „Protėvių paveldas“ ir „Gyvenimo šeimininko vadovėlis“.

Количество
На складе

Į naują rinkinį įėjo žymaus praktikuojančio psichoterapeuto, psichologo, homeopato ir visų mylimo unikalių savo paprastumu bei veiksmingumu metodikų, seminarų, savitaigos pratybų autoriaus knygos.

Leidinys prasideda „Pasikeitimo malda“ – įtaigiu pasakojimu apie atrastą tiesą, kurią pažinti galėsite ir jūs. Paskui galėsite išeiti „Praktinį daktaro Sinelnikovo kursą“. Sužinosite apie Paslaptingą žodžio galią“ ir rasite Meilės formulę. Iškart po to „Protėvių pavelde“ susipažinsite su rodologija – nauja mokslo kryptimi, kuri paskirs vadovą, kad nepasiklystumėte savo protėvių šventovėje. „Gyvenimo šeimininko vadovėlis“ padės pakartoti ir įtvirtinti išeitą medžiagą.

9786098047264

Характеристики

ISBN
978-609-8047-26-4
Обложка
Твёрдая
Išleidimo metai
2014
Puslapių skaičius
496
Svoris (gr.)
500

Возможно, вам понравится

Комментарии (0)
Еще нет отзывов.